Za nami chwile pełne wzruszeń, uśmiechów i wspomnień, które zostaną z nami na lata. Oficjalnie pożegnaliśmy Rocznik 2022–2026 – grupę wyjątkowych młodych ludzi, którzy przez ostatnie cztery lata tworzyli historię naszej szkoły.

Uroczysta Gala i Muzyczne Pożegnanie

Podczas oficjalnej uroczystości nasi absolwenci odebrali zasłużone świadectwa. Nie zabrakło retrospekcji – wspólne cztery lata w szkolnych ławach minęły jak jeden dzień, a każda klasa miała okazję powspominać swoje największe sukcesy (i te mniejsze wpadki ).

Oprawę muzyczną zapewnił zespół absolwentów „Do La”, który swoimi występami udowodnił, że talentów w tym roczniku nigdy nie brakowało.

Prezent, jakiego nie ma nikt inny!

Największą niespodziankę przygotował wychowawca, który udowodnił, że więź z klasą jest naprawdę wyjątkowa. Uczniowie otrzymali autorską grę o swojej ulubionej klasie – pamiątkę, która pozwoli im wracać do wspólnych przygód nawet po latach. Kto wie, jakie „zadania” i „pola” czekają tam na graczy? Jedno jest pewne: to był strzał w dziesiątkę!

Sobotni Bal Absolwentów

Emocje po oficjalnym pożegnaniu jeszcze nie opadły, a już w sobotę nasi absolwenci bawili się na balu zorganizowanym specjalnie dla nich przez klasy trzecie. Była to idealna okazja, by na moment zapomnieć o stresie egzaminacyjnym i celebrować wspólny czas w mniej formalnej atmosferze. Dziękujemy „trzecioklasistom” za świetną organizację!

Maturalny Maraton Trwa

Choć balowanie mamy już za sobą, rzeczywistość przypomniała o sobie bardzo szybko. Nasi absolwenci są już po pierwszych egzaminach maturalnych.

W tym tygodniu kolejne zmagania z arkuszami.

W przyszłym tygodniu ostatnia prosta maturalnego maratonu.

Trzymamy za Was mocno kciuki! Wiemy, że dacie z siebie wszystko. Potem pozostanie już tylko chwila cierpliwego czekania na wyniki i… indeksy na wymarzone studia!

Powodzenia, Absolwenci! Lećcie wysoko!

By admin